Originální dárky k vánocům pro kamarádku

Vánoce se blíží a vy si marně lámete hlavu nad tím, co vaší nejlepší kamarádce letos nadělit pod stromeček? Výběr dárku není lehký úkol. Svoji kamarádku obvykle nechcete odbýt čokoládou, ale zároveň nechcete investovat tisíce korun. Zkuste se zamyslet nad tím, jaké má zájmy nebo co by ji mohlo udělat radost. Přinášíme vám malou inspiraci. 

Vášnivá sportovkyně

Vaši kamarádku neznáte jinak než na kole, lyžích nebo za volejbalovou sítí? Tak to by ji mohl udělat radost sportovní dárek. Můžete ji koupit oblečení nebo drobný doplněk například potítko, míč apod. Skvělým dárkem je také tričko s potiskem jejího oblíbeného sportu. Na internetu můžete najít trička s vtipnými hláškami. 

Milovnice filmů a seriálů

Naplánujte si den s kamarádkou v kině nebo si udělejte společný pyžamový večer u oblíbeného seriálu. Připravit jí můžete balíček, kde bude mít vstupenky do kina, popcorn nebo nachos, coca-colu, pyžamo, papuče nebo cokoliv dalšího, co se tématicky hodí. 

Fotografka

Focení je v dnešní době velmi trendy. Stačí natáhnout ruku s mobilem a udělat několik selfie fotek. Pokud jich máte několik společných, co nechat vytvořit originální fotoknihu, kam necháte vyvolat všechny společné fotky z různých akcí? Ke každé můžete napsat krátký příběh nebo vzpomínku, na kterou vaše kamarádka už nikdy nezapomene. 

Dárkovou kartou nic nepokazíte

Dárkové karty, vouchery a jiné poukazy do oblíbeného e-shopu ocení každý. Vaše kamarádka si bude moci vybrat podle vlastního gusta věci, které využije a budou jí dělat radost. Můžete jí pořídit poukaz do obchodu s kosmetikou, s oříšky nebo s módou. Další variantou je koupit předem připravený balíček. 

Společné zážitky

Není nad společné zážitky. Nadělte vaší kamarádce poukaz na společný výlet nebo zážitek. Co takhle ji nadělit adrenalinový zážitek v podobě bungee jumpingu nebo skoku padákem? Vymyslet můžete i společný výlet nebo si zajít na dobré jídlo.

Dárky pro cestovatelé a horalky

Pokud patří mezi největší vášeň vaší kamarádky cestování nebo hory, můžete sáhnout po:

  • stírací mapě,
  • společenské hře v cestovní podobě,
  • cestopisné knize,
  • cestovatelském deníku,
  • cestovní kosmetice,
  • cestovním hrnku nebo termosce,
  • cestovní kávovaru.

Možností dárků pro cestovatelky je opravdu spousta.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *